עלינו

מה מייחד אותנו

מיקוד אסטרטגי

המיקוד האסטרטגי הצר והפוקוס על תחום התמריצים מתוך ענף הייעוץ הרחב של תגמולים והטבות מעניק לחברה יתרון יחסי בולט. 

תהליך פיתוח של מערכת תמריצים מוגדר בספרות המקצועית גם כמדע וגם כאומנות. ההתמחות הממוקדת של החברה הפכה אותה למאסטרית בתחומה.

 

ראשוניות ונסיון

הנסיון הנצבר במשרד ייעוץ התמריצים הראשון בישראל מהווה נכס מקצועי ייחודי. 

למעלה מ-27 שנים החברה מיישמת תוכניות תמריצים גמישות במגוון רחב של חברות וארגונים.

 

ליווי מקצועי ותוכניות outsourcing

למלינובסקי אינסנטיבס יש קרדיט יוצא דופן בליווי מקצועי רב שנים של לקוחותיה (שטראוס – 20 שנים, שופרסל – 16 שנים, סלקום – 14 שנים). החברה צברה נסיון יישומי ייחודי בחישוב תמריצים במיקור חוץ (outsourcing), וליווי ותמיכה מקצועית לאורך שנים בלמעלה מ-80 חברות בישראל.

ההצלחות של מערכות התמריצים הגמישות נובעות במידה רבה מהנסיון הנרכש בעשרות שנים של חישוב תמריצים שוטפים, מההיזון החוזר מהעובדים המתומרצים וממנהלי החברה ומהיכולת לנתח את תוצאות מערכת התמריצים בפרספקטיבה ארוכת טווח.

 

מקצוענות

החברה מציגה מודל ייחודי לפיתוח וניהול של תוכניות תמרוץ גמישות הנתפרות למגוון רחב של תפקידים בארגון. 

יתרונות הגמישות מאפשרים לארגון להתאים את משתני המערכת באופן שוטף לשינויים במבנה הארגוני ובמטלות התפקיד, להגיב במהירות לשינויים במדיניות העסקית, להדגיש דגשים אסטרטגיים משתנים ולכוונן את עוצמת התמרוץ במטרה לייצר מוטיבציה חזקה להזנקת ביצועים קריטיים להצלחת הארגון. המודל הגמיש מהווה נכס אסטרטגי המקנה לחברה יתרון מקצועי בולט. 

כיום נתפשת מלינובסקי אינסנטיבס כחברה המציבה את רף המקצוענות הגבוה ביותר בתחום ייעוץ התמריצים בישראל.

 

חדשנות טכנולוגית

תהליכי הפיתוח הניהול והבקרה של מערכת התמריצים נתמכים באמצעות סל של כלים טכנולוגיים יחודיים למלינובסקי אינסנטיבס. 

הכלי החדשני ביותר הוא האופטימייזר של קו התשלום (incentive payout curve optimizer). זהו כלי פורץ דרך המביא לאופטימיזציה טכנית של נוסחת התמריץ (פונקצית ביצוע-תמריץ) ומדגיש את אפקטיביות התמריץ כמטרת על. לכלי זה נוספים כלים ייחודיים אחרים הכוללים את סימולטור התמריצים, ה- pilot analyzer, התוכנה לניהול מערכת התמריצים במיקור חוץ ואשף דוחות התמריצים. 

סל הכלים התומכים מקנה לחברה חדשנות טכנולוגית המקפיצה את רף המקצוענות שלה צעד נוסף קדימה.