עלינו

ציוני דרך

מלינובסקי אינסנטיבס הוקמה בשנת 1989 כמשרד ייעוץ ייחודי וראשון מסוגו בישראל, המספק פתרונות חדשניים ויצירתיים לתמרוץ עובדים למצוינות.
באותה תקופה חשו מנהלים רבים בישראל ששיטות התמרוץ המסורתיות כשלו במתן מענה הולם לדרישות הניהול של ארגונים מתקדמים וחיפשו אחר תחליף ניהולי אפקטיבי.
המערכות המסורתיות הופעלו בקרב מספר מצומצם של בעלי תפקידים בארגון, הן סבלו מחוסר הלימה למטרות הארגון וליעדיו ונכשלו במשימתן להניע עובדים באפקטיביות לשיפור ביצועים. האמירה שנשמעה באותם ימים, "שכר העידוד נועד לעידוד השכר בלבד", הייתה ביטוי ציני לתחושת התסכול של קבוצה גדולה של מנהלים במשק.

 

תמונת המצב הזו היא שהובילה את זהר מלינובסקי, יועץ שיווקי צעיר, מצטיין B.A במנהל עסקים וכלכלה באוניברסיטה העברית, שעמד לקראת סיום לימודי MBA באוניבסיטת ת"א, להקים את משרד הייעוץ מלינובסקי אינסנטיבס. 

 

מערכות התמריצים הגמישות שהשיקה חברת הייעוץ החדשה זכו להתעניינות מקצועית והתקבלו בהתלהבות בקרב מנהלים רבים שציפו לפתרונות תמריץ חדשניים. בתוך זמן קצר מיום הקמתה נמנו על לקוחות החברה שורת חברות מהבולטות במשק: שטראוס, סלקום, זוגלובק, דלתא, רבלון, אלקטרה, איטונג ואחרות. בחברות אלו הוכיחה מערכת התמריצים הגמישה כי היא כלי ניהולי אפקטיבי בעל השפעה מכרעת על הצלחת הארגון.

כיום מיושמות מערכות תמריצים גמישות של מלינובסקי אינסנטיבס בלמעלה מ-80 חברות מובילות בישראל.